چری اتومبیل یا Chery Automobile یک غول عظیم الجثه خودروسازی چینی است، که بعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان اصلی خودرو و موتور و لوازم یدکی خودرو، در کشور چین به شمار می‌آید. جالب است بدانید که این شرکت دارای رتبه هفتم ازنظر تولید خودرو در چین است. برند چری یکی از شرکت‌های زیر مجموعه دولت چین است که فعالیت اقتصادی خود را از اوایل سال ۲۰۰۰ میلادی یعنی هزاره سوم یا همان عصر تکنولوژی آعاز کرده است. از جمله شعارهایی که برند چری به آن اعتقاد داشته و همیشه سرلوحه‌ی کار خود قرار داده تولید و ساخت ماشین های ارزان قیمت و صادرات آن به کشورهایی با اقتصادی مشابه چین بوده است.

شرکت چری به سرعت توانسته دامنه فعالیت خود را از کشور چین فراتر برده و تا کشورهایی مانند سوریه نیز پیش رفته است. همچنین شایان ذکر است که چری توانسته در سال ۲۰۰۵ خط تولید خود را دز کشور روسیه افتتاح کند.

لوازم یدکی چری

علاوه بر خودروهای به روز و پیش رفته این برند قدرتمند، لوازم یدکی چری نیز در سال ۲۰۰۳ روانه بازار ایران شده است و یکی از زیر مجموعه های شرکت کرمان موتور با نام تجاری مدیران خودرو و با نام اختصاری ام وی ام Modiran Vehicle Manufacturing وظیفه مونتاژ خودروهای چری و عرضه لوازم یدکی ام وی ام در ایران را به عهده گرفت. محصولاتی مانند ام‌وی‌ام ۱۱۰، ام‌وی‌ام ۵۵۰ و ۵۳۰ از جمله خودروهایی هستند که از بدو ورود چری به ایران مورد استقبال و خرید مصرف کنندگان ایرانی واقع شده‌اند.
نمایندگی شماره ۵۰۷۲ واقع در شهر بابل

لوازم یدکی چری تیگو ۷

 

لوازم یدکی چری تیگو ۵

قیمت لوازم یدکی چری

در صورت تمایل به تهیه و خرید هر کدام از قطعات و لوازم یدکی چری از تمامی مدل ماشین‌های موجود میتوانید به قسمت فروشگاه و برند خودروی خود مراجعه کرده و قطعه یدکی مورد نظر را به صورت آنلاین سفارش دهید. درصورتی که سوالی ذهن شما را به خود مشغول کرده میتوانید به صفحه مربوط به سوالات متدوال مراجعه کرده یا اینکه با کارشناسان واحد فروش تماس بگیرید، سوال و اطلاعاتی در خصوص خرید لوازم یدکی مورد نیاز خود را مطرح کنید. باور داشته باشید که پرسنل نمایندگی ۵۰۷۲ شرکت مدیران خودرو تمامی تلاش خود را در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر و شایسته تر به مشتریان عزیز خود انجام خواهند داد.