هدف اصلی ام وی ام ۵۰۷۲ رضایت کامل مصرف کننده می باشد که بر همین اساس خریداران می توانند کالای خریداری شده را طبق شرایط زیر تا ۷ روز به ام وی ام ۵۰۷۲ مسترد نمایند .
کالای ارسال شده مغایر سفارش اعمال شده از سوی خریدار باشد :
لطفا قبل از باز نمودن کالا در هنگام تحویل دقت داشته باشید که اطلاعات مندرج در لیبل و یا فرم سفارش روی بسته با کالای سفارش داده شده مطابقت داشته باشد . در صورت مغایرت در نوع کالا ، رنگ کالا و گارانتی درج شده می بایست از باز نمودن کالا خودداری نموده و مراتب را طی ۲۴ ساعت به واحد پشتیبانی ام وی ام ۵۰۷۲ اطلاع دهید
*لازم به ذکر است کالاهای برقی پس از تحویل به مشتری در صورتی که اشتباه از سوی ارسال ام وی ام ۵۰۷۲ نباشد در هیچ صورتی از سمت ام وی ام ۵۰۷۲ استرداد نخواهد شد  *
کالا از نظر فیزیکی در هنگام تحویل مشکل داشته باشد.
خریدار موظف است در هنگام تحویل کالا در حضور مامور تحویل کالا را چک نموده و در صورت هرگونه مشکل فیزیکی از قبیل شکستگی ، و یا خراشیدگی ان را با تایید مامور تحویل بلافاصله به تیم پشتیبانی ام وی ام ۵۰۷۲ اطلاع دهد و  طی زمان کمتر از ۲۴ ساعت با تیم ام وی ام ۵۰۷۲ جهت استرداد کالا هماهنگ نماید .
شرایط جایگزین و یا استرداد وجه حاصل از بازگشت کالا
پس از استرداد کالا درصورت تایید کارشناس فنی مبنی بر مغایرت کالا و یا سلامت فیزیکی کالا به یکی از سه حالت ذیل به مشتریان پاسخ داده خواهد شد: 1- درصورتی که خرابی ذاتی باشد و یا معیوب باشد با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال خواهد شدیا درصورت ناموجود بودن، مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد.
2- درصورتی که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، مورد تایید ماشی نو نخواهد بود و همان کالا مجددا برای مشتری ارسال می گردد در این صورت کلیه هزینه های جابجایی به عهده خریدار می باشد.
3-بازگشت محصول خریداری‌شده به ام وی ام ۵۰۷۲ جهت استفاده از گارانتی پس از بازده ۷ روز برعهده خریدار می باشد. لازم به ذکر است، جهت بهره‌مندی از خدمات پس ار فروش، رسید تحویل کالا الزامی‌است. همینطور، محصول می‌بایست در بسته‌بندی اصلی خود ارسال گردد. (ام وی ام ۵۰۷۲ مسئولیتی در قبال محصولاتی که با بسته‌بندی اصلی و سالم ارسال نشده‌اند نخواهد داشت.
پرداخت هزینه برگشت کالا :
به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از سوی ام وی ام ۵۰۷۲ بوده است هزینه حمل کالای برگشتی به خریدار بازپرداخت خواهد شد.
برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه ارسال شود و یا می توانید به صورت پس کرایه کالا را به ام وی ام ۵۰۷۲ برگشت دهید .
در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط واحد فنی ام وی ام ۵۰۷۲ ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، بر عهده خریدار می باشد
شرایط ارسال :
زمان ارسال کالا به مشتری :
ام وی ام ۵۰۷۲ تمام سعی خود را همواره در ارسال سریع سفارشات به مصرف کنندگان دارا می باشد . ولی همواره زمان ارسال بسته به نوع سفارش کالا از تامین کنندگان مختلف و موجودیت کالا برای مازندران از همان روز تا ۲۴ ساعت و شهرستان از ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت از زمان ثبت سفارش می باشد .
هزینه ارسال :
خریداران عزیز با توجه به نوع درخواست ارسال و مازندران و یا شهرستان بودن سفارش در زمان خرید می توانند هزینه ارسال و نوع پرداخت ان را انتخاب نمایند .
امکان تغییر ادرس سفارش :
در صورتی که کالا هنوز از طرف ام وی ام ۵۰۷۲ ارسال نشده باشد امکان تغییر ادرس برای خریداران مهیا می باشد که در ان شرایط می بایست با تیم پشتیبانی تماس ام وی ام ۵۰۷۲ تماس حاصل نمایند و ادرس جدید را اعلام نمایند.
درخواست ارسال سریع و یا دریافت حضوری :
مشتریانی که درخواست دریافت حضوری و یا ارسال سریع را داشته باشند می توانند پس از ثبت سفارش کالای خود به صورت حضوری پس از هماهنگی با واحد فروش و پشتیبانی ام وی ام ۵۰۷۲ به دفتر ام وی ام ۵۰۷۲ مراجعه و کالای خود را دریافت نمایند و یا با واحد ارسال ام وی ام ۵۰۷۲ تماس حاصل نمایند و درخواست ارسال به صورت ارسال به غیر ( یعنی درخواست ارسال خارج از نوبت ارسال ام وی ام ۵۰۷۲ که شامل هزینه ارسال بیشتر خواهد بود ) را نمایند .