لوازم یدکی آریزو

 

از خودروی آریزو ۵ بیشتر بدانید…

چری آریزو ۵ که نام آن به زبان انگلیسی Chery Arrizo 5‎ میباشد، یک خودروی کامپکت سدان یا همان خودروی سواری است که توسط شرکت چری تولید شده‌ است. این خودرو برای اولین بار در نمایشگاه خودروی پکن در سال ۲۰۱۴ به مشتریان و بازدیدکنندگان معرفی شد. شایان ذکر است که نسخه‌ای که در نمایشگاه پکن معرفی شد تنها نسخه مفهومی یا همان کانسپت Concept این خودرو بود و مدلی که به تولید انبوه رسید در  نمایشگاه گوانگژو در سال ۲۰۱۵ میلادی به نمایش گذاشته شد. قیمت خودروی آریزو ۵ برای مدل معمولی از ۶۳٬۹۰۰ یوآن تا ۸۲٬۹۰۰ یوآن اعلام شده‌است.

خودروی چری آریزو ۵ در سال ۱۳۹۵ توسط شرکت مدیران خودرو به مشتریان و علاقمندان عرضه شد و تاکنون مدیران خودرو و نمایندگی‌های زیرمجموعه آن توانسته‌اند اقدام به عرضه لوازم یدکی آریزو با بهترین کیفیت و قیمت همراه با ضمانت و اصالت کالا نمایند.

نکته‌ی جالبی که بسیاری از مشتریان از ما و سایر نمایندگی‌های ام وی ام در کشور میپرسند این است که تفاوت آریزو ۵ با آریزو EX چیست؟

پاسخ این پرسش این است که از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰ شرکت چری اقدام به تغییر نام آریزو ۵ به آریزو EX کرد و در این دو سال خبری از نام آریزو ۵ در بازار نبود اما مجددا نام آن را به آریزو ۵ برگرداند. دلیل این تغییر نام این بود که نام آریزو ۵ توانسته بود در بازار خودرو توجه بیشتری را به خود جلب کند و شرکت در سال ۲۰۲۱ پس از یک فیس لیفت میتوانست آریزو ۶ را به بازار عرضه کند.

آریزو ۶ و مدیران خودرو