لوازم یدکی: تعمیر و نگهداری ماشین یکی از مهمترین بخش‌های زندگی در دنیای امروز محسوب میشود. رانندگی راحت و داشتن احساس امنیت بیشتر هنگام سوار شدن، بدون شک به راننده و سرنشین ها لذت وصف ناپذیری خواهد داد. اما به راستی این احساس های خوب و مثبت از کجا نشات میگیرند. اگر وسیله نقلیه دارید و میخواهید بیشترین بهره را از آن ببرید حتما این بخش را مطالعه کنید.

دانستن و کسب آگاهی بیشتر در رابطه با ابتدایی ترین مسائل مربوط به یک ماشین از ملزومات رانندگی است. بنابراین هرچه اطلاعات خود را در این زمینه بیشتر کنید میتوانید در شرایط مختلف، نسبت به نیاز بهترین پاسخ را ارائه دهید. نگهداری و تهیه لوازم یدکی مناسب، با کیفیت و البته قیمت مناسب از جمله این آگاهی هاست که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

جالب است بدانید که که نشستن بر روی صندلی ماشین، گرفتن فرمان با یک دست و دنده با دست دیگر و کمی فشار آوردن بر روی پدال گاز و ترمز از شما راننده خوبی نخواهد ساخت. شاید توانایی خوبی در مدیریت ماشین و رانندگی با آن داشته باشید اما از قدیم بین رانندگان مرسوم بوده که باید با وسیله نقلیه زندگی کرد. باور داشته باشید که آگاهی بیشتر شما از قطعات داخلی ماشین، لوازم یدکی، نحوه تعویض آنها و یا حتی تعمیر آنها در مواقع اضطراری قدرت شما را بیشتر خواهد کرد.

آیا از لوازم یدکی ام وی ام در انواع مدل ها اطلاعی دارید؟

آیا از لوازم یدکی ام وی ام در انواع مدل ها اطلاعی دارید؟

لوازم یدکی ام وی ام

با دانستن این مسئله که کدامیک از لوازم یدکی ام وی ام موجود در برندهای متفاوت به چه نحوی کار میکنند، تعویض میشوند یا اینکه حتی چه زمانی باید تعویض شوند میتواند همزمان با کمتر شدن هزینه تعمیر و نگهداری ام وی ام شما به افزایش سطح ایمنی نیز کمک کند.

لوازم یدکی ام وی ام شمال

نمایندگی مجاز فروش قطعات یدکی مدیران خودرو، عاملیت 5072 سعید حسن پور، اولین فروشگاه مجاز قطعات یدکی خودروهای ام وی ام و لوازم یدکی چری در شمال ایران می باشد. این فروشگاه در سال 1384 در امر فروش انواع قطعات یدکی خودرو در استان مازندران و در شهر بابل تأسیس گردید و در سال 1397 اقدام به اخذ عاملیت از شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو نیز نمود. به پشتوانه سوابق در فروش قطعات یدکی، این عاملیت توانسته سهم بزرگی در قطعات اصلی خودروهای ام وی ام و چری در بازار ایران کسب نماید. باتوجه به رسالت این فروشگاه مبنی بر جلب رضایت مشتریان در فروش انواع قطعات یدکی این خودروها، تمامی قیمت ها طی سیاست اجرایی شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو بوده و گاهاً در فروش عمده نیز مشتریان با تخفیف های چشم گیری مواجه می شوند. ضمانت اجرایی فعالیت ما در این عرصه اصالت کالا و تحویل در اسرع وقت در محل می باشد. مشاوره فنی، ارسال قطعه به تمام نقاط کشور، استعلام قیمت و سفارش گذاری بر اساس نیاز مشتریان از جمله امور مربوط به فروشگاه ما می باشد.